Nutram

Stránky výrobce: Nutram
 

NUTRAM je kompletní řada mimořádně kvalitních suchých granulovaných krmiv pro kočky. Každé z těchto krmiv splňuje všechny nároky kočky v různých fázích životního cyklu.

V Nutramu jsme opravdu přesvědčeni, že krmivo vaší kočky má zásadní dopad na její zdraví, dlouhověkost a celkovou pohodu. Považujeme každé zvířátko za cenné, jedinečné a mající specifické nutriční požadavky.

Každé z krmiv řady Nutram je vyvinuto k poskytování kompletní, chutné a vyvážené výživy, kterou bude vaše zvíře milovat. Základem jsou nejen vědecké a praktické znalosti, ale zejména čerstvé výhradně kanadské suroviny a vysoké standardy kvality výroby. Výsledkem je, že vaše zvíře již v základním krmivu dostává svou optimální výživovou dávku a že nejsou potřebné žádné další doplňky výživy. Krmiva Nutram jsou vysoce stravitelná, což znamená nejen lepší vstřebávání živin, ohleduplnost k organismu a podporu dlouhověkosti, ale i lepší ekonomiku a dokonce i pohodlnější úklid kočičího záchodku.

460
4601460460
   
 • Nutram Cat Total Grain Free Salmon Trout 1,8 kg Doprodej
  Skladem 1 balení

  Kompletní kanadské bezobilné krmivo pro náročné, vybíravé a citlivé kočky, také pro chovné a kastrované, vhodné i pro koťata nebo staré kočky, prevence močových problémů

   
  460 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.