Kontakty a otevírací doba

 
Telefon (dostupný dle otevírací doby)
733 792 257 - Bc. Ellen Černochová
733 707 044 - Petr Černoch

OTEVÍRACÍ DOBA

Po-Pá 10:00-17:30

Sobota, neděle a svátky zavřeno.

 


 

VÝDEJNA OBJEDNÁVEK

Cyrilometodějské náměstí 251/3, Olomouc - Hejčín, 779 00 (u kostela)
 
→ Přijímáme platební karty ←
 
Chraňte životní prostředí a noste si prosím vlastní tašku.
Využijte našich doporučení níže pro bezproblémový příjezd.
Výdejna slouží také jako adresa pro zasílání reklamací.
 
Přesná poloha GPS: 49°36'10.071"N, 17°14'1.980"E
 
Mapa Světkočiček velká 250 nová Mapka pro řidiče1M
 
 

JAK K NÁM MŮŽETE PŘIJET

•    autobusem (chůze cca 3 minuty): Linka č. 12, 20, 21 (zastávka Na Trati), linka č. 18 (zastávka Tomkova).
 
•    regionálním vlakem (chůze cca 3 minuty): Zastávka Olomouc-Hejčín.
 
•    tramvají (chůze cca 15 minut): Linka č. 2, 7 (zastávka Šibeník), pak možno také za rohem přestoupit na autobus a svézt se jednu zastávku (výstup na zastávce Gymnázium Hejčín).
 
•    autem z centra: Křižovatka u Anči je ve špičce přetížená, proto doporučujeme přijet na ulici Erenburgova z ulice Pražská nebo z ulice Tomkova. Z ulice Erenburgova můžete odbočit do ulice Pešinova, zákaz odbočení neplatí pro osobní vozidla.
 
•    autem ze směru Lipník nad Bečvou, Přerov, Prostějov: Najedete na hlavní průtah městem (směr Hradec Králové, Mohelnice, Globus), za poslední světelnou křižovatkou doprava (ukazatel Hejčín, Řepčín), rovně, za pravotočivou zatáčkou odbočíte doleva do ulice Pešinova (uvidíte zákaz vjezdu pro nákladní vozidla s výjimkou zásobování), dále rovně ke kostelu, u kostela odbočíte doprava a na druhém konci kostela zastavíte.
 
•    autem ze směru Mohelnice (po silnici pro motorová vozidla R35): Odbočte doleva na Hejčín, Řepčín, dále rovně a za pravotočivou zatáčkou odbočte doleva do ulice Pešinova (uvidíte zákaz vjezdu pro nákladní vozidla s výjimkou zásobování), dále rovně ke kostelu, u kostela odbočíte doprava a na druhém konci kostela zastavíte.
 
•    autem ze směru Mohelnice (po "vedlejší" silnici): Pokud projedete obcí Křelov, pak po tom, co minete ceduli oznamující začátek Olomouce a přejedete přes vlakový přejezd, odbočíte doprava, dojedete k dalšímu přejezdu, který projedete rovně (tedy nikoli dále po hlavní silnici) do ulice Ovesná, pak doleva a přijedete ke kostelu - přímo před Vámi uvidíte naši výdejnu.
 
 

PROVOZOVATEL

Petr Černoch, Cyrilometodějské náměstí 251/3, Olomouc, 779 00, IČ: 74885847, DIČ: CZ8406065074.
Registrován na OŽ Magistrátu města Olomouce, Sp. značka: S-SMOL/092488/2015/OZIVN  
 
 

NAŠE PROVOZOVNA, KDE VÁM RÁDI PORADÍME A POMŮŽEME S VÝBĚREM

 
Obchod panorama2 2017
 
 
Bez objednávky neplatí v naší výdejně slevové akce ani věrnostní slevy. Vystavená je pouze malá část skladových zásob, vytvořte si, prosím, objednávku přes e-shop. Ve výdejně mohou být uloženy balíky k expedici. V oblasti jsou jednosměrné ulice, řidičům doporučujeme užít uvedeného návodu nebo mapky. Výdejna se nachází v rodinném domě na křižovatce u kostela a fary. Zastavit je možno i ve vjezdu nebo podél kostela.
 
 

SLEDUJTE NÁS

svetkocicek.cz_qr