Vaši objednávku s produkty skladem přijatou do 16 h (PPL a Uloženka do 14 h) odešleme ve stejný (pracovní) den. Ostatní do dvou dní.

Almo Nature

Stránky výrobce: Almo Nature
 

Existují různé teorie o tom, jak má správně vypadat strava psů: někdo si myslí, že strava výhradně na bázi suchého krmiva je lepší, zatímco jiní tvrdí, že ke granulím je nutné přidat určité procento vlhkého krmiva. Almo Nature nezaujímá k této otázce pevné stanovisko, i když uznává, že vlhká strava je důležitá jednak proto, že chutná, a jednak proto, že zajišťuje přísun ušlechtilých proteinů a mikronutričních prvků. Proto doporučuje střídat s mírou všechny nutriční zdroje s ohledem na zdravotní stav zvířete.

Názor společnosti Almo Nature na výživu koček:

kočka je ryzí masožravec, jehož přírodní kořist (myši, malí hlodavci a ptáci) obsahují přibližně 70 - 80 % vody. Tímto způsobem vstřebává kočka většinu tekutin, které potřebuje ke své výživě, a nemá potřebu pít. Tento instinkt si zachovávají i domácí kočky, kterým hrozí riziko, jsou-li krmeny pouze suchým krmivem, že nepřijmou dostatek potřebných tekutin. Proto je vhodné spolu s kroketami podávat kočkám i vlhké krmivo, kromě nezbytné misky s vodou.

Krmit kočku přirozeným způsobem znamená STŘÍDAT STRAVU.

Almo Nature pracuje na snižování emisí CO2.

Žádné produkty od výrobce Almo Nature nebyly nalezeny....

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.