Vážení zákazníci, dopravci v předvánočním období dělají, co je v jejich silách. Info ke komplikacím ZDE. Zpoždění se netýká olomouckých zákazníků. Garantujeme dodání do Vánoc.

O nás

Jsme manželé a od roku 2009 provozujeme specializovaný obchod s výrobky pro kočky, psy (granule, konzervy, kapsičky, pamlsky a chovatelské potřeby), králíky, hlodavce a fretky. U nás zakoupíte kompletní vybavení pro kočku (kotě). Pro Olomouc platí rozvoz zdarma nad 500,- Kč (okolí po dohodě).

Filozofie našeho obchodu

  1. kompletní nabídka chovatelských potřeb pro kočky
  2. specializace na kvalitní krmiva pro kočky a psy
  3. nabídka krmiv a potřeb pro psy a další chlupatá zvířátka
  4. poskytování bezplatného poradenství ohledně koček

Jsme milovníci koček a máme radost, když pro naše kočičky děláme něco dobrého. Nemáme chovatelskou stanici, jen smečku kočičích rodinných příslušníků.

Krmiva

Kvalitní strava je velmi důležitá pro předcházení zdravotním problémům a my rozhodně chceme naše miláčky preventivně chránit. Proto v našem sortimentu určitě najdete krmiva, která se řadí mezi ty nejkvalitnější na trhu.

Výrobců granulí je spousta a některé značky nejsou známé, protože výrobce sází více na kvalitu než na reklamu. Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo se jen na něco zeptat, neváhejte a obraťte se na nás. Velmi rádi vysvětlíme, co Vám není jasné, nebo Vám pomůžeme najít vhodné krmivo, ať už hledáte krmivo nejkvalitnější nebo Vám záleží na dobrém poměru cena/kvalita. Také si můžete přečíst náš článek Jak vybrat krmivo.

Pokud jste v našem sortimentu nenašli nějaké krmení či jiné potřeby pro kočičky nebo pejsky (případně i jiná zvířátka), kontaktujte nás. Jestliže budeme schopni sehnat požadovaný výrobek, sdělíme Vám cenovou nabídku. Nebojte se ozvat se svými požadavky a dotazy!

Životní prostředí

Podle zákona máme povinnost předcházet vzniku odpadů, proto využíváme maximum materiálu, který se k nám dostane, a díky tomuto se nám daří nakupovat minimum obalového materiálu.

Jestliže máte doma zachovalou nadbytečnou krabici či jiný obalový materiál a je Vám líto tyto věci vyhodit, budeme rádi, když nám je přinesete (či předáte při rozvozu) - zajistíte tím tak jejich další využití. Pokud nebudeme moci tyto materiály využít, zajistíme jejich recyklaci. Pro větší množství krabic si rádi přijedeme, i pokud vám zrovna nevezeme objednávku :)

NAŠE KOČIČKY

Rádi bychom vám představili naši kočičí smečku, která pro vás testuje kvalitní krmiva. Šest kočiček je vzorek, na kterém už celkem spolehlivě poznáme dobré krmivo :) Proto se nám pak docela dobře daří vybrat pro vás vhodné granulky, kapsičky a konzervičky. Na vaše zvídavé dotazy ohledně krmiva a péče o kočičky žijící v bytě tak vlastně odpovídají kočičky, jen našimi slovy :)

 

 Píšťalka1 Píšťalka je kočička z depozita paní doktorky Tesaříkové. Má stále hlad na konzervičky :)
Rarášek je kocourek, který miluje granulky. Na světě existují snad jen dva druhy konzerviček, které ráčí papat. Dlouho se u toho rozmýšlí, tak mu s papáním ochotně pomáhají ostatní :)  Rarášek1
 Čertík1 Čertík je šlechtic plemene Mainská mývalí kočka. Moc dobře zná svůj původ a v naší smečce má vše pod kontrolou :)
Kulíšek je kočička, která ráda dělá rošťáka. A že má jméno pro kocourky? Z toho si těžkou hlavu nedělá...  Kulíšek1
 Soptík1 Soptík je nalezeneček, který trpí epilepsií. Nemoci také přisuzujeme, že se z něj stalo věčné (zlobivé) kotě :) Kdo by mu to zazlíval, když nám v noci dělá šálu kolem krku ;)

Princezna má pravděpodobně šlechtěné předky z tatínkové strany, podle vzhledu a chování tipujeme plemeno Turecká angora. Tahle kočička si rozhodně umí zajistit pozornost :)

Je to sestřička Kulíška a Raráška!

 Princezna1