O nás

Jsme manželé a od roku 2009 provozujeme specializovaný obchod s výrobky pro kočky, psy (granule, konzervy, kapsičky, pamlsky a chovatelské potřeby), králíky, hlodavce a fretky. U nás zakoupíte kompletní vybavení pro kočku (kotě). Pro Olomouc platí rozvoz zdarma nad 500,- Kč (okolí po dohodě).

Filozofie našeho obchodu

  1. kompletní nabídka chovatelských potřeb pro kočky
  2. specializace na kvalitní krmiva pro kočky a psy
  3. nabídka krmiv a potřeb pro psy a další chlupatá zvířátka
  4. poskytování bezplatného poradenství ohledně koček (navštivte naši prodejnu v Olomouci)

Jsme milovníci koček a máme radost, když pro naše kočičky děláme něco dobrého. Nemáme chovatelskou stanici, jen smečku kočičích rodinných příslušníků.

Krmiva

Kvalitní strava je velmi důležitá pro předcházení zdravotním problémům a my rozhodně chceme naše miláčky preventivně chránit. Proto v našem sortimentu určitě najdete krmiva, která se řadí mezi ty nejkvalitnější na trhu.

Výrobců granulí je spousta a některé značky nejsou známé, protože výrobce sází více na kvalitu než na reklamu. Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo se jen na něco zeptat, neváhejte a obraťte se na nás. Velmi rádi vysvětlíme, co Vám není jasné, nebo Vám pomůžeme najít vhodné krmivo, ať už hledáte krmivo nejkvalitnější nebo Vám záleží na dobrém poměru cena/kvalita. Také si můžete přečíst náš článek Jak vybrat krmivo.

Pokud jste v našem sortimentu nenašli nějaké krmení či jiné potřeby pro kočičky nebo pejsky (případně i jiná zvířátka), kontaktujte nás. Jestliže budeme schopni sehnat požadovaný výrobek, sdělíme Vám cenovou nabídku. Nebojte se ozvat se svými požadavky a dotazy!

Životní prostředí

Podle zákona máme povinnost předcházet vzniku odpadů, proto využíváme maximum materiálu, který se k nám dostane, a díky tomuto se nám daří nakupovat minimum obalového materiálu.

Jestliže máte doma zachovalou nadbytečnou krabici či jiný obalový materiál a je Vám líto tyto věci vyhodit, budeme rádi, když nám je přinesete (či předáte při rozvozu) - zajistíte tím tak jejich další využití. Pokud nebudeme moci tyto materiály využít, zajistíme jejich recyklaci.

NAŠE KOČIČKY

Rádi bychom vám představili naši kočičí smečku, která pro vás testuje kvalitní krmiva. Šest kočiček je vzorek, na kterém už celkem spolehlivě poznáme dobré krmivo :) Proto se nám pak docela dobře daří vybrat pro vás vhodné granulky, kapsičky a konzervičky. Na vaše zvídavé dotazy ohledně krmiva a péče o kočičky žijící v bytě tak vlastně odpovídají kočičky, jen našimi slovy :)

 

 Píšťalka1 Píšťalka je kočička z depozita paní doktorky Tesaříkové. Má stále hlad na konzervičky :)
Rarášek je kocourek, který miluje granulky. Na světě existují snad jen dva druhy konzerviček, které ráčí papat. Dlouho se u toho rozmýšlí, tak mu s papáním ochotně pomáhají ostatní :)  Rarášek1
 Čertík1 Čertík je šlechtic plemene Mainská mývalí kočka. Moc dobře zná svůj původ a v naší smečce má vše pod kontrolou :)
Kulíšek je kočička, která ráda dělá rošťáka. A že má jméno pro kocourky? Z toho si těžkou hlavu nedělá...  Kulíšek1
 Soptík1 Soptík je nalezeneček, který trpí epilepsií. Nemoci také přisuzujeme, že se z něj stalo věčné (zlobivé) kotě :) Kdo by mu to zazlíval, když nám v noci dělá šálu kolem krku ;)

Princezna má pravděpodobně šlechtěné předky z tatínkové strany, podle vzhledu a chování tipujeme plemeno Turecká angora. Tahle kočička si rozhodně umí zajistit pozornost :)

Je to sestřička Kulíška a Raráška!

 Princezna1

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.