O nás

Jsme manželé a od roku 2009 provozujeme specializovaný obchod s výrobky pro kočky, psy (granule, konzervy, kapsičky, pamlsky a chovatelské potřeby), králíky, hlodavce a fretky. U nás koupíte kompletní vybavení pro kočku (kotě).

Olomouc je naším sídelním městem - tedy skladu i obchodu Světa kočiček. Odtud expedujeme všechny objednávky, které směřují do celé republiky :)

Jsme milovníci koček a máme radost, když pro naše kočičky děláme něco dobrého. Nemáme chovatelskou stanici, jen smečku kočičích rodinných příslušníků, které vám níže představíme :)

 

Filozofie našeho obchodu

  1. kompletní nabídka chovatelských potřeb pro kočky
  2. specializace na kvalitní krmiva pro kočky a psy
  3. nabídka krmiv a potřeb pro psy a další chlupatá zvířátka
  4. bezplatné poradenství ohledně koček v rozsahu našich zkušeností

 

Krmiva

Kvalitní strava je velmi důležitá pro předcházení zdravotním problémům a my rozhodně chceme naše miláčky preventivně chránit. Proto v našem sortimentu určitě najdete krmiva, která se řadí mezi ty nejkvalitnější na trhu.

Výrobců granulí je spousta a některé značky nejsou známé, protože výrobce sází více na kvalitu než na reklamu.

Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo se jen na něco zeptat, neváhejte a obraťte se na nás. Velmi rádi vysvětlíme, co vám není jasné, nebo pomůžeme najít vhodné krmivo, ať už hledáte krmivo nejkvalitnější nebo vám záleží na dobrém poměru cena/kvalita. Také si můžete přečíst náš článek Jak vybrat krmivo.

Pokud jste v našem sortimentu nenašli nějaké krmení či jiné potřeby pro kočičky nebo pejsky (případně i jiná zvířátka), kontaktujte nás. Jestliže budeme schopni sehnat požadovaný výrobek, sdělíme vám cenovou nabídku. Nebojte se ozvat se svými požadavky a dotazy :)

 

Životní prostředí

Podle zákona máme povinnost předcházet vzniku odpadů, proto využíváme maximum materiálu, který se k nám dostane, a díky tomuto se nám daří nakupovat minimum obalových prostředků. K poštovnému pak nemusíme počítat balné :)

Přijímáme použité zachovalé krabice nejrůznějších velikostí vč. výplňového materiálu. Jejich použitím snižujeme spotřebu energie. Náš sklad a prodejna kombinují princip maximálního využití prostoru a nízkou spotřebu energií.

Jsme zapojeni do systému Eko-kom, který se zabývá tříděním obalů a jejich recyklací. V případě, že třídíte odpad, aktivně nám pomáháte zajistit nový život obalům, které chrání výrobky pro vaše zvířátka.

Jsme součástí projektu Kam s ním? - ten mapuje místa, která sbírají obaly pro jejich využití v jejich současné podobě. Vdechují tedy život obalům, než projdou recyklací.

Pro doručování balíčků využíváme mimo jiné také přepravní společnost DPD, která provozuje udržitelnou přepravu zásilek. Výsledkem je nízkoemisní doručování balíčků.

Výrobci si již v drtivé většině případů uvědomují potřebu hospodaření s obnovitelnými zdroji a ekologický způsob výroby, a tak se všichni společně staráme o lepší budoucnost.

 

Dobročinnost

Podporujeme kočičí depozitum Pomocné ruce a útulek pro psy a kočky LOZ Olomouc. Pokud nám chcete pomoci s podporou, sledujte naši facebookovou stránku, kde se vždy včas dozvíte, jak se můžete zapojit.

 

NAŠE KOČIČKY

Rádi bychom vám představili naši kastrovanou kočičí smečku, která pro vás testuje kvalitní krmiva. Je to vzorek, na kterém už celkem spolehlivě poznáme dobré krmivo :) Proto se nám pak daří - ve spojení i s vašimi zkušenostmi - vybrat pro vás vhodné granulky, kapsičky a konzervičky.

Na vaše zvídavé dotazy ohledně krmiva a péče o kočičky žijící v bytě tak vlastně odpovídají kočičky, jen našimi slovy :)

 

 Píšťalka náhled     Píšťalka je kočička z depozita Pomocné ruce. Má stále hlad a chuť na konzervičky :)
       
 Rozárka je naše modelka pro sociální sítě. Dělá vylomeniny a když zlobí, je u toho hrozně roztomilá. Respektuje jen ta pravidla, která chce.      Rozárka kočička náhled
Soptík náhled Soptík je nalezeneček, který trpí epilepsií. Nemoci také přisuzujeme, že se z něj stalo věčné (zlobivé) kotě :) Kdo by mu to zazlíval, když nám v noci dělá šálu kolem krku!
       
Daisy je kočička plemene Něvská maškaráda. Tyto kočičky mají modré oči i v dospělosti a jsou proslulé svojí přátelskou povahou. Zatím je to koťátko. Ráda se fotí :) Určitě ji najdete na našem Instagramu :) Daisy nahled

 

 

Buďte s námi v kontaktu

Rádi vás uvítáme v okruhu našich fanoušků na Facebooku, Instagramu nebo Youtube.

Na těchto kanálech najdete naše kočičky a také kočičky, pejsky a další zvířátka našich zákazníků (kteří souhlasili se zveřejněním fotek), naše vlastní videa a fotky produktů, akce a fotky ze zákulisí. Přidejte se k našim fanouškům a od teď už vám nic neunikne :)

Náš Facebook

Náš Instagram

Náš Youtube