O nás

Jsme manželé a od roku 2009 provozujeme specializovaný obchod s výrobky pro kočky, psy (granule, konzervy, kapsičky, pamlsky a chovatelské potřeby), králíky, hlodavce a fretky. U nás koupíte kompletní vybavení pro kočku (kotě).

Olomouc je naším sídelním městem - tedy skladu i obchodu Světa kočiček. Odtud expedujeme všechny objednávky, které směřují do celé republiky :)

Jsme milovníci koček a máme radost, když pro naše kočičky děláme něco dobrého. Nemáme chovatelskou stanici, jen smečku kočičích rodinných příslušníků, které vám zde také představíme :)

 

Filozofie našeho obchodu

  1. kompletní nabídka chovatelských potřeb pro kočky
  2. specializace na kvalitní krmiva pro kočky a psy
  3. nabídka krmiv a potřeb pro psy a další chlupatá zvířátka
  4. poskytování bezplatného poradenství ohledně koček

 

Krmiva

Kvalitní strava je velmi důležitá pro předcházení zdravotním problémům a my rozhodně chceme naše miláčky preventivně chránit. Proto v našem sortimentu určitě najdete krmiva, která se řadí mezi ty nejkvalitnější na trhu.

Výrobců granulí je spousta a některé značky nejsou známé, protože výrobce sází více na kvalitu než na reklamu.

Pokud potřebujete poradit s výběrem nebo se jen na něco zeptat, neváhejte a obraťte se na nás. Velmi rádi vysvětlíme, co vám není jasné, nebo pomůžeme najít vhodné krmivo, ať už hledáte krmivo nejkvalitnější nebo vám záleží na dobrém poměru cena/kvalita. Také si můžete přečíst náš článek Jak vybrat krmivo.

Pokud jste v našem sortimentu nenašli nějaké krmení či jiné potřeby pro kočičky nebo pejsky (případně i jiná zvířátka), kontaktujte nás. Jestliže budeme schopni sehnat požadovaný výrobek, sdělíme vám cenovou nabídku. Nebojte se ozvat se svými požadavky a dotazy :)

 

Životní prostředí

Podle zákona máme povinnost předcházet vzniku odpadů, proto využíváme maximum materiálu, který se k nám dostane a díky tomuto se nám daří nakupovat minimum obalových prostředků. K poštovnému pak nemusíme počítat balné :)

Přijímáme použité zachovalé krabice nejrůznějších velikostí vč. výplňového materiálu. Jejich použitím snižujeme spotřebu energie. Náš sklad a prodejna kombinují princip maximálního využití prostoru a nízkou spotřebu energií.

 

NAŠE KOČIČKY

Rádi bychom vám představili naši kočičí smečku, která pro vás testuje kvalitní krmiva. Je to vzorek, na kterém už celkem spolehlivě poznáme dobré krmivo :) Proto se nám pak daří vybrat pro vás vhodné granulky, kapsičky a konzervičky.

Na vaše zvídavé dotazy ohledně krmiva a péče o kočičky žijící v bytě tak vlastně odpovídají kočičky, jen našimi slovy :)

 

 Píšťalka náhled     Píšťalka je kočička z depozita Pomocné ruce. Má stále hlad a chuť na konzervičky :)
       

Rarášek je kocourek, který miluje granulky. Na světě existují snad jen dva druhy konzerviček, které ráčí papat. Dlouho se u toho rozmýšlí, tak mu ochotně pomáhají ostatní :)

    Rarášek náhled
       
Soptík náhled Soptík je nalezeneček, který trpí epilepsií. Nemoci také přisuzujeme, že se z něj stalo věčné (zlobivé) kotě :) Kdo by mu to zazlíval, když nám v noci dělá šálu kolem krku ;)
       
Rozárka je náš nový přírůstek. Jakožto správné koťátko dělá vylomeniny a když zlobí, je u toho hrozně roztomilá. Je to vůdkyně smečky. Rozárka náhled