Jak získat různé bonusy

BONUSY K NÁKUPU

Jako poděkování od nás obdržíte dárek, a to podle hodnoty nákupu. Jaký to bude?

Hodnota nákupu (od)
Dárek
1200,- Kč Myška / míček / pamlsek / minerální kámen
1900,- Kč Kapsička / konzerva pro kočičku nebo pejska
3000,- Kč Oblíbený tuňákový steak pro kočičky a pejsky
4900,- Kč Hračky pro kočičky, velké konzervy

Nabídka dárků je průběžně obměňována. V nabídce může být více dárků, než je v tabulce.

 

SLEVOVÝ KUPÓN

Slevové kupóny můžete získat při mimořádných akcích, o kterých se dozvíte na naší facebookové, twitterové či instagramové stránce nebo když se přihlásíte k odběru newsletterů.

Právě teď je v platnosti slevový kupon na konzervy N&D pro kočky i psy - sleva 40 %. Kód: ND40

 

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Calibra

Platí při osobním odběru granulí Calibra na prodejně v Olomouci (kromě řady Premium). Po zakoupení 7 pytlů granulí máte nárok na osmý pytel zdarma. Platí pro všechny velikosti balení. Balení lze kombinovat. Více informací k založení věrnostní kartičky na prodejně.

 

VÝHODY REGISTRACE

Registrovaný zákazník nemusí při každém nákupu znovu vyplňovat své doručovací údaje - po přihlášení se do objednávky vyplní samy. Tyto údaje je také možné kdykoliv změnit (taková změna pak platí pro budoucí objednávky). Změnu údajů u již vytvořené objednávky je vždy potřeba hlásit (stačí e-mailem).

Jako registrovaní zákazníci máte možnost sledovat svoje objednávky. V sekci "Moje objednávky" zjistíte stav svých objednávek včetně funkce "znovu nakoupit"; v sekci "Moje doklady" si můžete prohlédnout či vytisknout daňové doklady.

Hlavní výhodou je náš SLEVOVÝ SYSTÉM.

 

SLEVOVÝ SYSTÉM

Registrovaní zákazníci mají nárok na věrnostní slevy při celkovém objemu nákupů nad určitou částku (tj. po sečtení všech nákupů uskutečněných po přihlášení). Slevy platí pouze pro nákupy přes e-shop (platí pro příští nákup - sčítají se již uskutečněné nákupy) a nevztahují se na zboží v akci.

Objem nákupů převyšuje částku Sleva pro příští nákup
300,- Kč 1 %
2000,- Kč 2 %
10 000,- Kč 3 %
20 000,- Kč 4 %
40 000,- Kč 5 %

 

Aktuální ceny se slevou se vám zobrazí po přihlášení do obchodu.

Aby systém spočítal objem nákupů, je třeba se před nákupem zboží v našem obchodě přihlásit a nakupovat vždy po stejném přihlášení.

CHOVATELSKÉ STANICE

Pokud máte registrovanou chovatelskou stanici koček či oficiální depozitum a jste z Olomouce, kontaktujte nás.

Používáme cookies k zvyšování kvality služeb, sběru anonymních dat a pro analytické účely v naší prezentaci, nikoli k pronásledování reklamou. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.