Vážení zákazníci, dopravci v předvánočním období dělají, co je v jejich silách. Info ke komplikacím ZDE. Zpoždění se netýká olomouckých zákazníků. Garantujeme dodání do Vánoc.

Jak získat různé bonusy

 BONUSY K NÁKUPU

Jako poděkování od nás obdržíte dárek, a to podle hodnoty nákupu. Jaký to bude?

Hodnota nákupu (od)
Dárek
1200,- Kč Myška / míček / pamlsek / minerální kámen
1900,- Kč Kapsička / konzerva pro kočičku nebo pejska
3000,- Kč Oblíbený tuňákový steak pro kočičky a pejsky
4900,- Kč Vybíráme některý z luxusních pamlsků

Nabídka dárků je průběžně obměňována. V nabídce může být více dárků, než je v tabulce.

SLEVOVÝ KUPÓN

Slevový kupón můžete získat při mimořádných akcích, o kterých se dozvíte na naší facebookové/twitterové stránce nebo když se přihlásíte k odběru newsletterů.

VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Calibra

Platí při osobním odběru granulí Calibra na prodejně v Olomouci (kromě řady Premium). Po zakoupení 7 pytlů granulí máte nárok na osmý pytel zdarma. Platí pro všechny velikosti balení. Balení lze kombinovat. Více informací, k založení věrnostní kartičky, na prodejně.

 

VÝHODY REGISTRACE

Registrovaný zákazník nemusí při každém nákupu znovu vyplňovat své doručovací údaje - po přihlášení se do objednávky vyplní samy. Tyto údaje je také možné kdykoliv změnit (taková změna pak platí pro budoucí objednávky). Změnu údajů u již vytvořené objednávky je vždy potřeba hlásit (stačí e-mailem).

Registrovaní zákazníci dále mají možnost sledovat svoje objednávky. V sekci "Moje objednávky" zjistí stav svých objednávek včetně funkce "znovu nakoupit", v sekci "Moje doklady" si mohou prohlédnout či vytisknout daňové doklady.

Největší výhodou je náš níže uvedený SLEVOVÝ SYSTÉM.

SLEVOVÝ SYSTÉM

Registrovaní zákazníci mají nárok na věrnostní slevy při celkovém objemu nákupů nad určitou částku (tj. po sečtení všech nákupů uskutečněných po přihlášení). Slevy platí pouze pro nákupy přes e-shop (platí pro příští nákup - sčítají se již uskutečněné nákupy) a nevztahují se na zboží v akci.

Objem nákupů převyšuje částku Sleva pro příští nákup
300,- Kč 1 %
2000,- Kč 2 %
10 000,- Kč 3 %
20 000,- Kč 4 %
40 000,- Kč 5 %

 

Aktuální ceny se slevou se zákazníkovi zobrazí po přihlášení do obchodu.

Aby systém spočítal objem nákupů, je třeba se před nákupem zboží v našem obchodě přihlásit a nakupovat vždy po stejném přihlášení.

CHOVATELSKÉ STANICE

Pokud máte registrovanou chovatelskou stanici koček či oficiální depozitum a jste z Olomouce, kontaktujte nás.