Kapsičky pro koťata

Kapsičky či konzervy pro koťata doporučujeme střídat. Tím pádem nebude kočička odmítat krmivo, až bude dospělá, protože bude zvyklá na různé chutě.

V naší nabídce najdete kapsičky čistě masové nebo kombinované s vnitřnostmi, které kočička také potřebuje. V konzervách a kapsičkách by se neměly nacházet obiloviny, nebo jen ve velmi omezeném množství (čtěte složení). Kvalitní kapsičky obsahují přesně definovaný druh masa a uvedené množství (alespoň 50 %).

Denní dávka záleží pouze na Vás. Při kombinaci s granulkami můžete dát koťátku denně půlku kapsičky nebo dle vlastního uvážení (např. celou kapsičku rozdělenou do dvou dávek - celá kapsička je pro koťátko moc velká porce najednou). Granulky by měly být k dispozici celý den, tím pádem se koťátko nebude přejídat.

Odstavená koťátka (po 13. týdnu života) mohou dostávat kapsičky bez rozlišení věku, pokud krmení kombinujete s granulkami. Pokud jste se rozhodli krmit pouze kapsičkami či konzervami, hlídejte si, aby do krmiva byly přidány vitamíny (v takovém případě je krmivo kompletní a není nutné ho kombinovat s granulkami).

 
14
585114585
Značky
 
 
 
 
Kategorie masa
Kompletní krmivo
Konzistence
Maso v krmivu
Nadváha, starší kočky
Nesnášenlivost
Receptura (příloha)
Speciální přání - monoprotein
Zdravá kůže a lesklá srst

Stránka 1 z 3 - 44 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 44 položek celkem