Granule pro kočky Primordial

Společnost byla založena v roce 1995 a má kořeny v tradici a zkušenostech rodiny Gambarelli, která si znalosti o výživě zvířat předává z generace na generaci. Láska a vášeň k jejich práci, ale hlavně ke zvířatům, vede k tomu, že používá pouze pečlivě vybrané a převážně čerstvé ingredience: maso, ryby, ovoce, zelenina a léčivé rostliny, které jsou sledovány a kontrolovány v každé fázi zpracování. Továrna se nachází na kopcích okolo Parmy, v oblasti známé jako Italské údolí jídla, kde je kultura jídla hluboce zakořeněna v rituálech lidské zkušenosti a rituálech přírody. Znaky krmiva:

  • holistická receptura
  • nízký glykemický index
  • 70 % živočišné složky, 30 % zeleniny, bylinek a ovoce
  • bez obsahu obilovin
  • vařeno na páře
  • netestováno na zvířatech
  • vyrobeno za použití čisté energie

Výrobce: Mister Pet srl, Strada Pedemontana, 35 43029 Mamiano - Parma

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
granule pro kočky s lososem a tuňákem
Tip
390 Kč

Kompletní, vysoce stravitelné, bezobilné krmivo pro dospělé kočky. Bohaté na bílkoviny vysoké biologické hodnoty. S lososem a tuňákem.

Kód: N92682
granule pro koťátka s kachním a kuřecím
Tip
390 Kč

Kompletní, vysoce stravitelné, bezobilné krmivo pro koťata. Bohaté na bílkoviny vysoké biologické hodnoty. S kachním a krůtím masem.

Kód: N92683
granule pro kastrované kočky s fytonutrienty
Tip
390 Kč

Kompletní, vysoce stravitelné, bezobilné krmivo pro dospělé kočky. Bohaté na bílkoviny vysoké biologické hodnoty. Vhodné pro kastrované kočky. S krůtou a sleděm.

Kód: N92681
granule pro kočky s kachním a krůtím masem z volného výběhu
Tip
390 Kč

Kompletní, vysoce stravitelné, bezobilné krmivo pro dospělé kočky. Bohaté na bílkoviny vysoké biologické hodnoty. S kachním a krůtím masem.

Kód: N92684