Primordial

Webová stránka značky: Primordial

Společnost byla založena v roce 1995 a má kořeny v tradici a zkušenostech rodiny Gambarelli, která si znalosti o výživě zvířat předává z generace na generaci. Láska a vášeň k jejich práci, ale hlavně ke zvířatům, vede Mister Pet k tomu, že používá pouze pečlivě vybrané a převážně čerstvé ingredience: maso, ryby, ovoce, zelenina a léčivé rostliny jsou sledovány a kontrolovány v každé fázi zpracování. Mister Pet je pod exkluzivní kontrolou rodiny Gambarelli, která dohlíží na každou strategickou divizi společnosti. Nachází se na kopcích okolo Parmy, oblasti známé jako Italské údolí jídla, kde je kultura jídla hluboce zakořeněna v rituálech lidské zkušenosti a rituálech přírody.

Stránky výrobce

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
granule pro kočky s lososem a tuňákem
Tip
390 Kč

Kompletní, vysoce stravitelné, bezobilné krmivo pro dospělé kočky. Bohaté na bílkoviny vysoké biologické hodnoty. S lososem a tuňákem.

Kód: N92682
granule pro koťátka s kachním a kuřecím
Tip
390 Kč

Kompletní, vysoce stravitelné, bezobilné krmivo pro koťata. Bohaté na bílkoviny vysoké biologické hodnoty. S kachním a krůtím masem.

Kód: N92683
granule pro kastrované kočky s fytonutrienty
Tip
390 Kč

Kompletní, vysoce stravitelné, bezobilné krmivo pro dospělé kočky. Bohaté na bílkoviny vysoké biologické hodnoty. Vhodné pro kastrované kočky. S krůtou a sleděm.

Kód: N92681
granule pro kočky s kachním a krůtím masem z volného výběhu
Tip
390 Kč

Kompletní, vysoce stravitelné, bezobilné krmivo pro dospělé kočky. Bohaté na bílkoviny vysoké biologické hodnoty. S kachním a krůtím masem.

Kód: N92684

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem