Stelivo - podestýlka - kočkolit pro kočky

Stelivo pro kočky dělíme na hrudkující, nehrudkující a silikagel.

V současné době obliba nehrudkujích steliv prudce klesá. Nehrudkující stelivo volíme spíše jako ekonomickou variantu do garáže pro venkovní kočky.

Hrudkující steliva jsou vysoce praktická, protože jsou schopna obalit kočičí produkt do takové podoby, že pomocí lopatky hrudku odstraníte do odpadu či u lepších steliv přímo do toalety. Tím pádem nemusíte stelivo kompletně po nějaké době vyměňovat, stačí pouze dosypávat. Výhodou je obstojné pohlcování pachů (u lepších steliv dokonce není ani potřeba používat deodoranty do WC).

Silikagel většinou nehrudkuje, ale velice dobře pohlcuje pachy. Úklid probíhá tím způsobem, že pouze odstraníte pevný trus a stelivo "načechráte" lopatkou, aby se dobře vsákla tekutina. Nevýhodou je kratší výdrž a nutnost kompletně stelivo po nějaké době vyměňovat. Toto stelivo je vhodné pro domácnosti s jednou až dvěma kočkami kvůli finanční náročnosti.

Steliva, se kterými máme výborné zkušenosti, jsou označena "TIP". Pokud si nevíte rady s výběrem, kontaktujte nás. Rádi vám poradíme. Nebo se podívejte na naše velké srovnání steliv.

 
78
12241781224
Značky
 
 
 
 

Stránka 1 z 4 - 59 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 59 položek celkem