Granule pro kočky Natural and Delicious

Výrobce: Farmina Pet Foods, Srbsko

Natural & Delicious (N&D) je krmivo vyvinuté tak, aby přirozeně vyhovovalo metabolizmu a chuťovým preferencím koček. Při výrobě je kladen důraz na zachování pozitivních vlastností surovin a díky systému včasné přepravy jsou suroviny vždy čerstvé. Suroviny pocházejí převážně z Itálie, Dánska a Francie. Netestováno na zvířatech. Bez přidaných konzervantů a GMO. N&D používá ve velké míře maso z volných chovů. Vhodné pro velmi vybíravé kočky.

Kuřecí maso, které se používá v produktech Farmina, pochází z italských kuřat volně chovaných (krmených GMO Free krmivem), čerstvě zabitých, bez peří a ostatních částí nízké kvality. Jehněčí maso je z Nového Zélandu a maso z divokých prasat přímo z regionů Toskánska a Umbrie z polodivokých stád. Použité tresky a sledi jsou rybolovu, původem ze Severního moře.

  • Low Grain/Ancestral Grain - receptury s nízkým obsahem obilovin (takových, které nezpůsobují alergie a mají nižší glykemický index)
  • Grain Free/Prime - bez obilovin, příloha je brambor/batát
  • Pumpkin - bez obilovin, jako plnidlo slouží dýně a hrášek
  • Quinoa - uspokojí speciální požadavky, bez obilovin, příloha hrášek a pseudoobilovina quinoa
  • Ocean - pro kočičky milující ryby, výběr z různých příloh, čistě rybí příchutě zcela bez kuřecího masa (neobsahují ani kuřecí tuk)
 
119
551511195515
Značky
Aktivita/věk
Hypoalergenní příloha
Maso převážně
Prevence - klouby (velké, starší kočky)
Prevence - močové cesty
Speciální přání - konzervace
Speciální přání - kvalita masa
Speciální přání - minerály
Speciální přání - monoprotein
Zdravotní obtíže - alergie
Zdravotní obtíže - nadváha

Stránka 1 z 5 - 89 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 89 položek celkem