3 druhy kvalitních granulí pro kočky, které bojují s nadváhou

 

Pokud má kočka nadváhu, vybíráme krmivo s nízkým obsahem tuku nebo s vyšším obsahem vlákniny. To vše by ale nemělo být na úkor vysokého obsahu masa. Pro rychlejší výběr jsme pro vás připravili krmiva, se kterými máme výborné zkušenosti. Pojďme se podívat, co jsou zač.

Tip č. 1: Applaws ryba

Naprosto úžasné krmivo se skutečně vysokým obsahem vlákniny. Ta pomáhá čistit střeva od nánosů špatně trávené potravy. Kočkám chutná, neobsahuje obiloviny ani sůl. Plusem jsou také probiotika, která také velmi pomáhají v trávení. To vše spolu s nižším obsahem tuku činí toto krmivo ideálním pro boj s nadváhou koček. Tohoto favorita musíte mít, u nás ve Světě kočiček vede.

Tip. č. 2: Arden Grange Light

Jak už název napovídá, toto krmivo je přímo určeno pro kočky s nadváhou. Má velice nízký obsah tuku a je bez obilovin, což se o krmivech s příznakem "Light" velice často říct nedá. Rozhodně vyzkoušejte.

Tip. č. 3: Leonardo Light

Další krmivo s vyšším obsahem vlákniny a také nižším obsahem tuku. L-karnitin pomůže se spalováním tuků. Navíc obsahuje také lecitin, který se velmi hodí namáhanému srdíčku. Vybrali jste tohoto kandidáta? Koupit ho můžete tady.

Přečtěte si také náš článek o nadváze.

Autorka článku: Bc. Michaela Černochová

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.