Aktuální newsletter

 


ROUŠKA S KAPSIČKOU ZDARMA


Poznávacím znamením milovníků kočiček jsou kočičí roušky! Roušky od nás mají kapsičku na případný filtr a rozdáváme je zdarma ke všem objednávkám nad 2000 Kč. Rouška se zobrazí automaticky v nákupním košíku. Nabídka platí do 11.4.2020 nebo do rozdání roušek.

  kocici_rouska

 


AKCE APPLAWS PRO KOČIČKY


S akčními balíčky krmiva Applaws se rouška získá snadno. Využijte akce na oblíbené receptury granulek, kapsiček i konzerv ve větších baleních, ke kterým teď dostanete dárky zdarma! V rolích dárků: mrazem sušené maso, granulky, výborné splachovací stelivo nebo hračky. Platí do 11.4.2020 nebo do vyprodání zásob.

K akcím Applaws >>

applaws_akce

 


ANTIPARAZITIKA SE SLEVOU


S jarním počasím přichází i potřeba chránit naše milované kočičky, pejsky a králíčky před útoky klíšťat a dalších parazitujících živočichů. Oblíbené přípravky jako Fypryst, Frontline, Dual Action a další jsou teď v akci. Vyberte si z akční nabídky.

Prohlédnout akční nabídku >>

antiparazitika_akce

 


VÝHODNÉ MULTIPACKY


Rozšířili jsme nabídku multipacků, se kterými ušetříte ještě více. Podívejte se, co všechno můžete nakoupit ještě výhodněji.

K multipackům >>

 multipacky

  


VÝPRODEJ KRATŠÍ TRVANLIVOSTI


Kvalita za super cenu - to jsou pytle krmiva s krátkou trvanlivostí nebo lehce zalepené. Ušetříte až 48 %. Za všechny ručíme jako za nové! Nabídku stále rozšiřujeme.

Ke zlevněným produktům >>

 expirace

 


Ve Světě kočiček chráníme osobní údaje a naše návštěvníky zásadně nepronásledujeme internetovou reklamou.

Spojte se s námi na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu!

 

Děkujeme za pozornost!

Klidnou mysl přeje Svetkocicek.cz

 

Tento e-mail jste obdrželi, protože jste se v minulosti přihlásili k odběru newsletterů aktivním zaškrnutím příslušného políčka.

Pokud již nemáte zájem o naše newslettery, můžete se kdykoliv odhlásit TADY.