Royal Canin Babycat Milk 300 g

 
Dostupnost 1 - 4 pracovní dny
535 Kč
   
Kód produktu SKRM02585
Značka Royal Canin
Webová stránka značky royalcanin.cz/
Kategorie Mléko pro kočky, přechod na granule
 

Kompletní náhražka od narození do odstavu. 

Spolehlivé trávení: 

Babycat milk obsahuje pečlivě vybrané vysoce stravitelné proteiny a obsah laktózy je velmi podobný mateřskému mléku. Tento přípravek je zvláště vhodný pro trávicí systém koťat, protože se v něm nevyskytuje škrob (koťata nevylučují dostatek amylázy, aby mohly škrob trávit). Přídavek frukto-oligosacharidů (FOS) navíc pomáhá udržovat správnou rovnováhu střevní mikroflóry. 

Instantní mléko: 

Vzhledem k výjimečné receptuře se Babycat milk rozpouští okamžitě a kompletně, bez tvorby usazenin, a proto vzniká homogenní tekutina.  Obohaceno o DHA:  DHA je co do množství nejdůležitější polynenasycená mastná kyselina pro mozkovou tkáň a sítnici savců. Po narození má mozek kotěte oproti dospělému mozku jen pětinovou velikost (dospělé velikosti dosáhne za 3 měsíce). Nervový systém koťat se po narození dále vyvíjí. DHA obsažená přirozeně v mateřském mléce pomáhá při rozvoji kognitivních funkcí a proto i Babycat Milk je obohacen o přídavek této látky. 

Souprava Babycat Milk obsahuje: 3x 100g sáček balený v ochranné atmosféře, 1x novou kónickou kalibrovanou lahvičku, bez obsahu bisfenolu (BPA), na níž lze snadno zjistit množství mléka, které kotě vypilo (5 až 30 ml) a 3x dudlík s variabilním průtokem pro různou velikost koťat.

Složení: mléčné proteiny, živočišné tuky, syrovátkový protein, sojový olej, kokosový olej, rybí tuk (zdroj DHA), minerální látky, frukto-oligosacharidy, aroma.

Podobné produkty

Bílkoviny 24 %
Tuk 24 %
Popel 7 %
Vlhkost 3,5 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Používáme cookies k zvyšování kvality služeb, sběru anonymních dat a pro analytické účely v naší prezentaci, nikoli k pronásledování reklamou. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.