Versele-Laga Nature Hamster pro křečky 700 g

Kompletní krmivo pro křečky, obohaceno množstvím kousků ovoce a oříšků

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: N98838
150 Kč
Versele-Laga Nature Hamster pro křečky 700 g

Hamster Nature je kompletní krmivo pro křečky.  Toto krmivo obsahuje 25 druhů přísad nejvyšší kvality.  Krmivo je obohaceno velkým množstvím kousků sušeného ovoce a oříšků. 

Křeček si od přírody shromažďuje svou stravu ve svých tvářích, tzv. si ji křečkuje na horší časy. Vlhčí zelená strava mu může způsobit vážné problémy. Z tohoto důvodu je tento druh stravy v krmivu nahrazen extrudovanou zeleninou. Krmivo také obsahuje více vitamínu E, aby se předešlo problémům se srstí. 

Krmivo je přizpůsobené potřebám vašeho miláčka a téměř se shoduje se stravovacími návyky zvířete v přírodě.

Složení:

obiloviny, vedlejší rostlinné produkty, zelenina (zelený hrášek 12 %), semena (loupaná slunečnicová semena 6 %), rostlinný bílkovinný extrakt, ovoce (meruňka 1.5 %, rozinky 1 %), ořechy, hmyz (potemník 4%), minerály, kvasnice, oleje a tuky, bylinky, MOS, FOS, měsíček, hroznová semínka.

Analýza:

bílkoviny 18 %, tuk 9 %, vláknina 8 %, popeloviny 9.5 %, vápník 0.7 %, fosfor 0.4 %, Vitamin A 11500 IU, vitamin D3 1400 IU, vitamin E 88 mg, 3b103 (fe) 109 mg, 3b202 (i) 2 mg, E4 (cu) 11 mg, 3b502 (mn) 85 mg, 3b603 (zn) 80 mg, E8 (se) 0.23 mg, 3b815 (se) 0.08 mg, antioxidanty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 1932 prapředek Prudent Versele vlastní malou rodinnou firmu - zahradní restauraci a obchod se smíšeným zbožím. Zanedlouho uvidí příležitost. Uvažuje o výrobě kvalitních krmiv a jejich uvedení na trh. Velmi brzy své sny uskuteční.

Krmiva Versele získávají stále větší popularitu. Již za 5 let stěží dokáže pokrýt ohromnou poptávku. Proto se rozhodne vybudovat svou první továrnu na krmiva v belgickém městě Deinze.

V následujících letech jeho úspěšnost rychle roste. Výrobní komplex se rozrůstá a stává se jedním z nejmodernějších a nejvýkonnějších té doby.

Stránka výrobce