Krmivo pro kočky a psy FirstMate

Výrobce: FirstMate Pet Foods, North Vancouver, B.C. Canada

FirstMate je přírodní krmivo nejvyšší kvality respektující psa a kočku jako masožravce, doporučované nezávislými recenzemi jako dlouhodobě bezpečná výživa. FirstMate je skvělou volbou pro kočičky a pejsky s průjmy, potravinovými alergiemi či s kožními problémy. Kde končí veterináři se svými veterinárními krmivy proslulých značek, tam začíná FirstMate!

Veterinární krmiva koupíte pouze na předpis a pro zdravé zvíře může být takové krmivo nebezpečené. Naproti tomu FirstMate je vhodné pro všechny, ať mají problémy nebo jsou úplně zdraví! Pro zdravé pejsky a kočičky jsou tyto granule prevencí vzniku zdravotních problémů, kterými trpí jiní v důsledku podávání krmiva nevhodného pro naše mazlíčky, tj. např. příliš obilovin, vedlejší produkty - odpad z jatek (střeva s obsahem, pomletá kopyta, rohy, pařáty, peří, hlavy apod.). Nebezpečí představují také chemické konzervanty.

V krmivu FirstMate NENALEZNETE vedlejší živočišné a rostlinné produkty, vejce (bílek je silný alergen a působí abiogenně - zhoršuje využítí bílkovin z potravy), nedefinované obiloviny, levné rostlinné oleje, barviva ani chemické antioxidanty. Potravinářská čistota surovin je samozřejmostí.

Možná Vás už napadla otázka: "Proč je krmivo FirstMate stejně drahé nebo levnější než granule obecně považované za nejkvalitnější na trhu a proč tuto značku neznám?" FirstMate neinvestuje do reklamy ale do pověsti a ta je zdarma. Od FirstMate nikdy nedostanete klíčenku, batoh, misku ani míček. Odečtěme tedy náklady na reklamu a reklamní předměty... Kolik by teď stálo to nejlepší krmivo, kterým jste pravděpodobně doteď krmili? Za co jste do dneška platili v dobré víře, že svému miláčku už nemůžete dát nic lepšího? Možná za krásnou reklamu, za sponzoring výstav, za dárky, za "dobrou radu" od veterináře, za jeho dovolenou, ...

Nabídka pro kočičky: ZDE

Nabídka pro pejsky: ZDE

Prohlídka továrny, kde probíhá výrobní proces: