Roboran Mix pro kočky 100 g

 
Dostupnost 1 - 3 pracovní dny
98 Kč
   
Kód produktu N59830
Značka Roboran
Webová stránka značky roboran.cz
Kategorie Doplňky stravy pro zdravé zuby, kosti a klouby - pro kočky
 

ROBORAN MIX je vitamíno-minerální přípravek pro kočky krmené masem s přílohou a konzervami. Obsahuje všechny vitamíny a minerální látky potřebné pro optimální růst, zdravý vývin šlach, kloubů a kostry. Doplněný taurin je pro kočky životně důležitou živinou, kterou je třeba denně přidávat ke stravě. Vitamin H (biotin) a zinek podporují kvalitu srsti a její výrazné zbarvení. Je vhodný pro dospělé kočky, březí a kojící kočky i koťata. Podporuje zabřezávání koček a životaschopnost koťat. 

Použití: vhodně doplňuje klasickou krmnou dávku. Podává se denně zamíchaný v krmivu (maso s přílohou, konzerva). 

Dávkování:  kočka dospělá o hmotnosti 3-4 kg 5 g/den. Březí a laktující kočky 10 g/den. Koťata do 1 roku stáří 1-3 g/den.      

Složení: Dihydrogenfosforečnan vápenatý, Pšeničná mouka krmná, Uhličitan vápenatý,chlorid sodný, Vitamín A, D, E, K3, B1, B2, B6, B12, C, Niacin, Pantothenan vápenatý, Cholinchlorid, Taurin. Stopové prvky - Železo, Mangan, Kobalt, Jód, Selen, Zinek, Měď.  

Jakostní znaky: vápník 11,7 %,Fosfor 9,0 %,Sodík,Vitamín A 300000 m.j/kg,Vitamín D 10000 m.j/kg,Vitamín E (alfatokoferol) 2000 mg/kg,Měď 160 mg/kg.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: