Roboran Chondro pro kočky 60 g

 
Dostupnost 1 - 4 pracovní dny
122 Kč
   
Kód produktu SKRM09452
Značka Roboran
Webová stránka značky roboran.cz
Kategorie Doplňky stravy pro zdravé zuby, kosti a klouby - pro kočky
 

ROBORAN je speciální doplňkové krmivo pro kočky s obsahem směsi výtažků z mořských živočichů od předního světového výrobce.

  • Kvalita této směsi je srovnatelná s přípravky používanými pro lidskou výživu.
  • Použitím přírodní suroviny je dosaženo optimálního poměru chondroitinsulfátu, glukosaminsulfátu a 3-omega mastných kyselin.
  • Znakem přípravku je lehký pach po rybách.
  • Zajišťuje ochranu pohybového aparátu u rostoucích koťat a u starších koček s pohybovými problémy.
  • Zlepšuje látkovou výměnu, udržuje pevnost chrupavek a vaziva, působí proti artrózám, zlepšuje pohybové schopnosti a stimuluje správný vývoj kloubů. 

Použití:  Používá se ke kompletním granulovaným krmivům i k tradiční vařené potravě. Odměřené množství se vmíchá do připraveného krmiva. pro optimální účinek přípravku je nutné podávat ho minimálně po dobu 2 měsíců. U starších koček je třeba podávat dlouhodobě. Po 2 měsících je vhodné přerušit podávání na dobu jednoho až několika týdnů podle stavu kočky. 

Dávkování:  Kočka o hmotnosti 3 - 4 kg: 2 g/den. 

Složení:  Zrna obilovin, jejich výrobky a vedlejší výrobky, ryby a ostatní mořští živočichové, vitamin E, vitamin C, selen. 

Deklarované jakostní znaky:  Vlhkost 10 %  Dusíkaté látky 140 g/kg  Vláknina 5 g/kg  Tuk 15 g/kg  Popel 30 g/kg  Vitamín E 2 500 mg/kg  Vitamín C 6 000 mg/kg  Selen 2,5 mg/kg  Přípravek dále obsahuje směs výtažků z mořských živočichů s účinnými látkami glukosaminem, chondroitinem a omega-3 mastnými kyselinami 81 000 mg/kg.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: