Vážení zákazníci, v pátek a v pondělí bude zavřeno. Objednávky s produkty SKLADEM budeme expedovat ve ČTVRTEK při objednání do: 11 hod - DPD, 15 hod - pošta, 17 hod - osobní odběr a rozvoz Olomouc. Pozdější skladové objednávky budou expedovány v úterý 24.9.

Belcando MASTERCRAFT, Strana 2

Webová stránka značky: Belcando MASTERCRAFT
 

Aby mohla být stvořena mimořádná výživa pro pejsky, bylo potřeba začít dělat věci jinak. A tak vznikly receptury stejně hodnotné, jako když pejskovi uvaříte doma ze surovin, kterým důvěřujete.

Sušené moučky mají své výhody, a proto se hojně používají i v nejlepších krmivech pro psy. Ale jako psí kuchař chcete přesně vědět, z čeho vaříte. Víte, že je v moučce maso, ale i přesto vás tato prášková metoda nenechává chladnými při pomyšlení, co dalšího se v ní může skrývat.

Belcando MASTERCRAFT používá ve světě unikátní metodu šetrného zpracování čerstvého masa od regionálních dodavatelů, které doplňuje o hodnotné suroviny. Žádné obilí nebo brambory.

Rodinná továrna Bewital (= výrobce krmiva Belcando) nepoužívá žádné vedlejší produkty nízké kvality a maso je testováno na nepřítomnost nežádoucích látek (antibiotika, hormony, pesticidy, těžké kovy…). Firma dále garantuje, že krmivo obsahuje masné výrobky pocházející výhradně ze zvířat vhodných k lidské spotřebě, neobsahuje umělá barviva, příchutě ani konzervační látky (krmiva obsahují přírodní antioxidanty), sóju, GMO. Výrobce neprovádí pokusy na zvířatech.

36
20391362039

Stránka 2 z 2 - 20 položek celkem

   
 • Bel master hovězí 2,2kg+ Tip
  Čtvrtek (při obj. do středy)

  Monoproteinové krmivo s hovězím vyrobené výhradně z čerstvého masa, 80 % masa, bez obilovin a brambor, přírodní konzervace


  642 Kč
     
 • Bel master jehně 2,2kg+ Tip
  Čtvrtek (při obj. do středy)

  Monoproteinové krmivo s jehněčím vyrobené výhradně z čerstvého masa, 80 % masa, bez obilovin a brambor, přírodní konzervace


  642 Kč
     

Stránka 2 z 2 - 20 položek celkem