Bolfo obojek antiparazitní pro psy 70 cm

Bezpečný voděodolný antiparazitní obojek pro psy, účinnost 10 týdnů na klíšťata a 5 měsíců na blechy (+ léčba), účinná látka: propoxurum

Dostupnost Dodáme do 1-3 dnů
Možnosti doručení
Kód: N47657
439 Kč
Bolfo obojek antiparazitní pro psy 70 cm

Obojek Bolfo ochrání Vašeho pejska 5 měsíců před nájezdem blech a 10 týdnů před klíšťaty, zároveň účinkuje proti vším a všenkám (prevence i léčba).

  • obojek má bezpečnostní pojistku proti uškrcení
  • voděodolný
  • barva hnědá
  • prevence i léčba

Obojek nesmí být příliš těsný, mezi obojkem a krkem musí zůstat prostor na dva prsty.

Účinná látka: propoxurum

POUZE PRO PSY!

Nepoužívat na poraněnou kůži, u kachektických a nemocných zvířat. Léčba jinými ektoparazitiky se v době nošení obojku nedoporučuje. Nepoužívat u štěňat a koťat do 3 měsíců.

Zvířata s obojkem by neměla přijít do kontaktu s batolaty a malými dětmi. Nedovolte malým dětem dotýkat se obojku, hrát si s ním, nebo ho vkládat do úst. Nedovolte zvířatům, která nosí tento obojek, spát s jejich majiteli, zejména dětmi.

Přípravek může mít nežádoucí účinky na vodní organismy. Zvířatům s tímto obojkem by nemělo být dovoleno plavat ve vodních tocích.

Během několika dnů po aplikaci obojku se může projevit mírné svědění. V takovém případě, obojek sejměte, dokud symptomy nezmizí.

Březost: Laboratorní studie nepodaly důkaz o teratogenním, fetotoxickém účinku a maternální toxicitě.

Všechen nepoužitý veterinární léčivý přípravek nebo odpad, který pochází z tohoto přípravku, musí být likvidován jako nebezpečný odpad.

Přípravek nesmí kontaminovat vodní toky, protože může být nebezpečný pro ryby a další vodní organismy. Zvířatům s tímto obojkem by nemělo být dovoleno plavat ve vodních tocích.

Vyhrazený veterinární léčivý přípravek.

Kategorie: Antiparazitní obojky pro psy
Březost: Ano
Kojící zvíře: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Bolfo obojek antiparazitní pro kočky a psy 38 cm
405 Kč

BEZPEČNÝ voděodolný antiparazitní obojek pro psy a kočky, účinný proti blechám a klíšťatům - léčba a prevence napadení, účinný 10 týdnů až 4-5 měsíců, účinná látka: propoxurum

Kód: N47656
Bolfo sprej1+
Tip
Bolfo spray 250 ml
Skladem (7 ks)
345 Kč

Antiparazitní spray pro psy a kočky bez omezení věku - vhodný i pro štěňata a koťata, hubí blechy, klíšťata, vši a další parazity, účinný na všechna vývojová stadia, látka Propoxurum

Kód: N452
Foresto kočky 2018
Tip
912 Kč

BEZPEČNÝ antiparazitní obojek pro kočky a malé psy, dlouhodobá ochrana před klíšťaty 8 měsíců, účinný na všechna stadia blech a klíšťat, 38 cm

Kód: SVET02622