Advantix Spot On 1 x 2,5 ml pro psy od 10 do 25 kg

 
Dostupnost 1 - 3 pracovní dny
373 Kč
   
Kód produktu N42494
Značka Bayer
Webová stránka značky bayer-cz.cz
Kategorie Spot On pro psy
 

Advantix roztok pro nakapání na kůži, pro psy od 10 kg do 25 kg:

Pro léčbu a prevenci infestace blechami (Ctenocephalides felis, Ctenocephalides canis). Blechy na psech jsou zabíjeny během jednoho dne po aplikaci.

Jednorázová aplikace chrání před dalším napadením blechami po dobu 4 týdnů.

Přípravek může být použit jako součást léčebné strategie alergie na bleší kousnutí (FAD). Přípravek má persistentní akaricidní a repelentní účinnost proti infestaci klíšťaty po dobu 4 týdnů (Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus) nebo 3 týdnů (Dermacentor reticularis). Klíšťata přítomná na psovi už v době aplikace nemusí být usmrcena během 2 dnů po léčbě a mohou zůstávat přichycená a viditelná. Proto je doporučeno odstranit klíšťata přítomná na psovi již v době aplikace, aby se zabránilo jejich přichycení a sání krve.

Jednorázová aplikace poskytuje repelentní aktivitu (zabraňující sání) proti flebotomům (Phlebotomus papatasi) po dobu 2 týdnů nebo 3 týdnů (Phlebotomus perniciosus) a proti komárům po dobu 2 týdnů (Aedes aegypti) příp. po dobu 4 týdnů (Culex pipiens), příp.proti bodalce stájové (Stomoxys calcitrans) po dobu 4 týdnů.

Flebotomové: Phlebotomus papatasi 2 týdny, Phlebotomus perniciosus 3 týdny.

Komáři: Aedes aegypti 2 týdny, Culex pipiens 4 týdny.

Bodalky stájové: Stomoxys calcitrans 4 týdny.

Kontraindikace:

  • neaplikovat štěňatům do 7 týdnů (do 10 kg váhy)
  • nepodávat nemocným jedincům
  • POUZE PRO PSY!

Balení:

1 x pipeta 2,5 ml.

Složení:

Imidaclopridum 250 mg, Permethrinum 1250 mg, Kyselina citronová, butylhydroxytoluen, střední nasycené triacyglyceroly, methylpyrrolidon.

Protože přípravek je nebezpečný pro vodní organismy, ošetřeným psům nesmí být za žádných okolností dovoleno vstoupit do žádného druhu povrchových vod alespoň 48 hodin po aplikaci.

Nemanipulujte s ošetřenými zvířaty a zamezte dětem hrát si s nimi, dokud aplikovaný přípravek nezaschne. Doporučuje se proto neošetřovat zvířata během dne, ale brzy zvečera, a nedovolit čerstvě ošetřeným zvířatům spát s jejich majiteli, zvláště pak s dětmi.

Všechen nepoužitý veterinární léčivý přípravek nebo odpad, který pochází z tohoto přípravku, likvidujte jako nebezpečný odpad.

Vyhrazený veterinární léčivý přípravek.

Březost Ano
Kojící zvíře Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.