Vážení zákazníci, e-shop i prodejna běží bez omezení. Aktuální info k doručování zde.
 

Phytovet Cat Vitality Herb Mix 125 g

 
Dostupnost Dodání na dotaz
225 Kč
   
Kód produktu N27540
Značka Phytovet
Kategorie Přírodní lékárna pro kočky
 

Přírodní multivitamínová směs obsahující léčivé rostliny, sladkovodní a mořské řasy podporující zdraví a vitalitu vaší kočky. Je přírodním zdrojem důležitých vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a dalších výživových látek v jejich původní, přírodně disponibilní formě.

Výhodou tohoto přírodního přípravku oproti synteticky vyráběným vitamínům je lepší vstřebávání a zužitkování obsahových látek v organismu bez vedlejších účinků.

Tento přípravek je vhodný pro každodenní přikrmování koček všech věkových skupin. Lze podávat kočkám od šesti měsíců věku.

Dávkování:

kočky do 4 kg váhy 1/2 odměrky denně
4 kg a více 1 odměrka denně

1 odměrka cca = 1,4 g (součástí balení)

Aplikace:

denní dávku důkladně  vmícháme do základního krmiva (v případě potřeby navlhčíme). V prvních dnech podáváme  nižší dávky. V případě, že krmíte vícekrát denně, je vhodné denní dávku rozdělit. Při akutních potížích lze dávkování  zvýšit.

Složení:


spirulina, kopřiva, chaluha, svízel, jahodník, zlatobýl, smetánka, rozmarýn, měsíček, sléz.

Produkty značky Phytovet jsou čistě přírodní, bylinné směsi bez přísad. Jsou vyráběny pouze z vysoce kvalitních surovin používaných při výrobě humánních přípravků a jsou určeny k efektivní podpoře léčby jak chronických a akutních zdravotních potíží Vašeho zvířete, tak především k dlouhodobému preventivnímu užívání. Účinné látky produktů Phytovet jsou organismem lépe vstřebávány a díky svému širokému terapeutickému spektru podporují celkovou vitalitu a dobrý zdravotní stav Vašeho zvířete s výrazně nižším rizikem projevu nežádoucích vedlejších účinků ve srovnání se synteticky vyráběnými preparáty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: