Megaderm pro psy nad 10 kg - 28x8 ml

 
Dostupnost 1 - 6 pracovních dní
544 Kč
   
Kód produktu SN42954
Značka Virbac
Kategorie Klouby, kosti, svaly - doplňky stravy pro psy
Záruka 24 měsíců
 

Ochucený potravní doplněk pro psy a kočky. Pomáhá při tlumení kožních poruch, zejména v případě alergií.

Megaderm je potravní doplněk s obsahem esenciálních mastných kyselin (EFAs) náležejících do rodiny omega 6 (6) a omega 3 (3) v optimálních množstvích a poměrech (5:1). Megaderm pomáhá při tlumení kožních poruch, zejména v případě alergií.

Účinkuje na 2 úrovních, které se vzájemně doplňují: 1-pomáhá při obnově integrity kůže 2-pomáhá při tlumení zánětu (červenání)

Megaderm také udržuje přirozené obranné mechanizmy organizmu, což pomáhá k udržení dobrého zdravotního stavu zvířete. Koncentrované a dobře vyvážené složení dodává významné denní množství esenciálních mastných kyselin potřebných pro kůži zvířete v ideálním poměru 5:1 mezi 6 a 3.

Složení na 1 ml:

6 Linoleic acid (LA) 364 mg Gamma-linoleic acid (GLA) 7,6 mg 3 Eicosapentaenoic acid (EPA) 44,8 mg Docosahexaenoic acid (DHA) 30 mg Vitamíny Vitamín A 114,8 IU Vitamín E 3,8 IU.

Dávkování:

Odstřihněte vrchní část sáčku a zamíchejte jeho obsah do krmiva. Chuť Megadermu je dobře přijímána, zejména u psů. 1 sáček denně (1 balení vystačí 4 týdny). Nejčastěji se přípravek podává 8 týdnů, délka podávání však závisí na doporučení Vašeho veterináře.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: