Bio-Life Home Cleanse spray 350 ml

Čistící přípravek, k odstranění roztočových, zvířecích alergenů a pylových částic z lůžkovin, čalouněného nábytku, koberců, ...
Dostupnost Dodáme do 1-3 dnů
Možnosti doručení
Kód: N34373
785 Kč
Bio-Life Home Cleanse spray 350 ml

Čistící přípravek, určený k odstranění roztočových, zvířecích alergenů a pylových částic z lůžkovin, čalouněného nábytku, koberců a pelíšků domácích zvířat.

Jak funguje:

Účinné čistící látky společně s přírodním antialergenem eukalyptem obalí a zneutralizuje pylové a zvířecí alergeny a ihned odstraní většinu roztočových alergenů a jejich zbytků.

Použití:

Před použitím dobře protřepejte. 1 x měsíčně aplikujte 4 stříknutí na 1 m2 na povrch čištěné plochy z výšky cca 0,5 m. Ošetřený povrch nechte 2 až 3 hodiny uschnout a poté ho vysajte vysavačem. Vyskytuje-li s v domácnosti domácí zvíře, doporučuje se souběžné použití přípravku Petal Cleanse. Při pylové alergii v období pylové sezóny zvyšte dávkování na 1 x týdně. Větrat doporučujeme pouze za pomocí speciální pylové sítě.

Rychlost účinku:

Přípravek účinkuje ihned po aplikaci. Neutralizuje alergeny a snižuje počet roztočů a jejich zbytků. Imunitnímu systému člověka může trvat až týden než se dostane opět do rovnováhy.

Jak dlouho účinkuje:

Přípravek neutralizuje a odstraňuje většinu alergenů okamžitě po použití přípravku. Na konci měsíce se počet alergenů zvyšuje o zhruba 14 % z původního množství, proto se doporučováno použití přípravku 1 x měsíčně.

Složení:

Purifed Water, Ethyl alcohol, Benzyl benzoate, PPG-26 Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated caster oil, Eucalyptus globulus leaf oil, Quarternium-26, Quarternium-22, Canaga odorata.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: