Vážení zákazníci, přes léto je každé pondělí zavřeno. Děkujeme za pochopení.
 

Bio-Life Fabri Cleanse 300 ml

 
Dostupnost Dodání na dotaz
795 Kč
   
Kód produktu N34374
Značka Bio-Life Europe Ltd.
Kategorie Hygiena - dezinfekce, odstranění parazitů, zápachu, chlupů a alergenů ze zvířat
 

Přísada do praní určená k odstranění zvířecích, roztočových alergenů a pylových částic, které jsou příčinou alergických reakcí.

Zvláště doporučována na praní lůžkovin, ručníků a pyžam a bytového textilu. Vhodna pro praní v automatické pračce i pro ruční praní. Účinná již při teplotě 30°C. Vhodná pro všechny druhy látek. Přípravek se může používat i na čištění koberců.

Jak funguje:

Účinné čistící látky společně s přírodním antialergenem eukalyptem obalí a zneutralizuje pylové a zvířecí alergeny a ihned odstraní většinu roztočových alergenů a jejich zbytků.

Použití:

A. Praní v automatické pračce - přidejte 50 ml (1/2 odměrky) přípravku na začátku každého pracího cyklu společně s vašim pracím práškem. Dále perte běžným způsobem. Zvláště doporučováno pro ručníky, lůžkoviny, pyžama, bytový textil - praní běžného prádla – doporučené použití 1 x za tři měsíce - charakteristická vůně eukalyptu vyprchá během schnutí

B. Ruční praní - přidejte 1 ml přípravku do 1 l vody o teplotě alespoň 30°C. Perte jako obvykle .

C. Na čištění koberců - přidejte 1 ml přípravku na 1l vody o teplotě alespoň 30°C. Rozetřete kartáčem. Koberec vysajte.

Rychlost účinku:

Přípravek účinkuje ihned po aplikaci. Neutralizuje alergeny a snižuje počet roztočů a jejich zbytků. Imunitnímu systému člověka může trvat až týden než se dostane opět do rovnováhy.

Jak dlouho účinkuje:

Přípravek neutralizuje a odstraňuje většinu alergenů okamžitě po použití přípravku. Na konci měsíce se počet alergenů zvyšuje o zhruba 14 % z původního množství, proto se doporučováno použití přípravku 1 x měsíčně.

Složení:

Eucalyptus globulus leaf oil, Benzyl benzoate, C12–13 Pareth 3.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: