• 1 z 3
 

Herbax pro psy proti vnitřním parazitům 100 g

 
Dostupnost Na dotaz
59 Kč
   
Kód produktu N68249
Značka Herbax
Kategorie Doplňky stravy pro psy proti parazitům
 

Funkční poloměkká pochoutka pro psy.

Existuje přírodní, tedy bylinný přípravek, který by mohl být alternativou chemického odčervování zvířat? Požádali jsme o pomoc a spolupráci naše přední veterináře. Ti se inspirovali v lékařských knihách o staré přírodní medicíně a výsledkem jejich snahy je směs evropských a asijských bylin pod obchodním názvem HERBAX®.

Jedná se o 100% přírodní doplňkovou látku do krmiv pro psy a kočky, která účinně působí proti vnitřním parazitům a zároveň je ohleduplná k zažívacímu traktu zvířat. Oproti chemickému odčervení, kdy pes nebo kočka dostává účinnou látku jednorázově, podávání HERBAXU® se děje v malých dávkách, ale pravidelně. Tím vzniká v trávicím traktu prostředí dlouhodobě nehostinné pro parazity. Po důkladném testování můžeme potvrdit, že u testovaných psů došlo k výraznému poklesu počtu střevních parazitů, popřípadě k jejich úplnému vymizení.

Jelikož Herbax není klasický medikament, není striktně určeno denní dávkování. I malé množství pochoutek s Herbaxem má však pozitivní vliv na vnitřní trakt psa.

  • 100% přírodní poloměkký přípravek pro psy
  • směs evropských a asijských bylin
  • alternativa chemického odčervování
  • účinně působí proti vnitřním parazitům
  • ohleduplný k zažívacímu traktu zvířat

Složení:

zrna obilovin a výrobky z nich získané, výrobky ze suchozemských zvířat a výrobky z nich získané (hydrolyzovaná drůbeží játra 5 %), minerální látky a výrobky z nich získané.

Doplňkové látky: konzervanty.

Analytické složky: hrubý protein 15,2 %, hrubá vláknina 3,2 %, hrubé oleje a tuky 4,6 %, hrubý popel 6,9 %, vlhkost 20,5 %.

Dávkování:

Hmotnost psa Max. denní dávka
5 kg 20 g
10 kg 30 g
15 kg 50 g
20 kg 70 g
25 kg 80 g
30 kg 100 g
35 kg 120 g
40 kg 140 g
45 kg 150 g
50 kg 170 g
60 kg 200 g

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: