Duowin antiparazitární spray 250 ml

 
Dostupnost 1 - 4 pracovní dny
485 Kč
   
Kód produktu SVKP00184
Značka Virbac
Kategorie Antiparazitní spreje a pudry pro psy
 

Léčba a prevence napadení psů blechami a klíšťaty. DUOWIN poskytuje ochranu proti opakovanému napadení blechami po dobu více než 44 dnů. Poskytuje ochranu proti opakovanému napadení klíšťaty po dobu více než 30 dnů. Umožňuje kontrolu populace blech díky přerušení jejich vývoje do stádia dospělců po dobu více než 10 týdnů.

Dávkování:

50 ml roztoku na 10 kg živé váhy.

Použití:

K dosažení této dávky by měl být mechanický rozprašovač aktivován zhruba takto:
- malí psi (1 až 10 kg ž.hm.) 2 až 16x
- střední psi (10 až 20 kg ž.hm.) 17 až 33x
- větší psi (20 až 30 kg ž.hm.) 34 až 50x
- velcí psi (30 až 60 kg ž.hm.) 51 až 100x

Nastavte mechanický rozprašovač do pohotovostní polohy. Aplikujte sprej DUOWIN proti srsti a ujistěte se, že je celá srst provlhčena. Načechrejte srst, zejména jedná-li se o dlouhosrstého psa, aby se přípravek dostal až na kůži. Sprej používejte opatrně, aby nedošlo k zasažení očí zvířete. Přípravek nechejte zaschnout, nestírejte. Účinnost ochrany se zvýší, jestliže je srst zvířete před aplikací umytá a suchá.

Psi, kteří byli vystaveni silnému dešti nebo opakovaně vstupovali do vody, by měli být ošetřeni opakovaně.

V případě silných infestací blech se doporučuje ošetření v měsíčních intervalech.Kontraindikace:

Nepoužívat pro kočky. Nepoužívat pro štěňata mladší tří měsíců. Nepoužívat pro psy nemocné a v rekonvalescenci. Zamezte, aby se ošetřená zvířata olizovala nebo byla vyčesávána, v domácnostech s větším počtem zvířat zamezte ostatním zvířatům, aby ošetřeného psa olizovaly, pokud je srst ještě vlhká.

Nepřekračovat stanovené dávky. Nemýt psy a nepoužívat šampón v době léčby. Musíte-li svého psa umýt šampónem, doporučuje se následně znovu aplikovat DUOWIN, aby byla zachována ochrana proti napadení blechami a klíšťaty.

Složení:

Permethrinum 2g ve 100ml, Pyriproxyfen 20mg ve 100ml. Pomocné látky: vinylacetati-acidi crotonici copolymerum, methoxypropanolum, parfum (jasmine), aqua purificata.

Přípravek může mít nežádoucí účinky na vodní organismy. Psům by nemělo být dovoleno plavat ve vodních tocích po dobu 12 hodin po ošetření. 

Použití není doporučováno během laktace.

Nepodávat současně s jiným ektoparazitikem.

Všechen nepoužitý veterinární léčivý přípravek nebo odpad, který pochází z tohoto přípravku, musí být likvidován jako nebezpečný odpad.

Vyhrazený veterinární léčivý přípravek.

Březost Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: